Spodní prádlo: Co je sexy a co už trapas

Spodní prádlo: Co je sexy a co už trapas

Samozřejmě, že kdyby mě srazilo auto, bude spodní prádlo to poslední, co budu řešit. Jenže fakt je, že některé kalhotky a podprsenky bychom na sebe po třicítce opravdu navléct neměly. Třeba i taková tanga by se měly umět nosit, aby vám místo krásy nezpůsobovaly učiněná muka.
Zde jsou čtyři módní faux pas týkajících se spodního prádla, která se od jistého věku opravdu neodpouštějí.
 sexy spodní prádlo
1. Seprané prádlo vyhoďte do popelnice
Takové by se ve vašem „zralém“ prádelníku opravdu vyskytovat nemělo. A o špinavém ani nemluvě! Ne, nepřeháníme, často je na ulici k vidění výkvět špinavých a sepraných podprsenek deroucích se z topu ven.
U tmavých podprsenek není seprání tolik vidět jako u bílých a béžových. Ale stejně. Jakmile jsou tedy ramínka podprsenky sepraná, pryč s ní! Obětovat pár stovek za novou se určitě vyplatí.
 malování na břicho
2. Přehlídku si schovejte na doma
Stejně odpudivé jako seprané prádlo, je prádlo vyčuhující z oblečení. Zejména šňůrky od tang, které vykukují z kalhot. Většinou se to stává ženám, které si potrpí na bokové kalhoty. Pokud do této kategorie spadáte, měla byste za prvé vědět, že bokové kalhoty už nefrčí. A za druhé, pokud si je i přesto chcete obléct, buďte soudná a vezměte si pod ně dobře padnoucí kalhotky! A pak se chovejte, jako byste na sobě měla minišaty a nechtěla, aby svět spatřil, co je pod nimi. To znamená prudce se nepředklánět.
 krajkové prádlo
3. Vzdejte se infantilních kousků
Do peněženky sáhněte také v případě, že kromě kalhotek s potiskem Mickey Mouse v prádelníku jiné téměř nemáte. Ne, ty s nápisy „pondělí, úterý, středa“ se nepočítají, už přece nejezdíme na dětské tábory.
Dospělá žena ví, že je třeba mít v zásobě svůdné kalhotky pro žhavé chvíle, kalhotky typu tanga, string nebo bezešvé kalhotky, které zajistí, že prádlo nebude pod oblečením vidět.
 
4. Slaďte barvu podprsenky s topem
A že už nám opravdu není -náct, tak prosím volte podprsenku vždy v barvě oblečení. Pod bílé oblečení prostě nenoste černé prádlo, pod černé zase bílé. Díky.
 

Spodní prádlo: Co je sexy a co už trapas
Ohodnoťte příspěvek