Poznejte krásy Irska

Pokud je cestování vaším největším koníčkem, pak jistě toužíte po tom, navštívit mnoho různých zemí. Jestliže momentálně váháte, kam se vydat na vaši příští cestu, tak už váhat nemusíme. Máme tu totiž pro vás skvělý tip na úchvatnou zemi, která vás nadchne nejen svojí krajinou, ale i historií. Řeč je o Irsku. Teploty jsou zde během roku poměrně ustálené, ale v létě se většinou nevyšplhají nad dvacítku. Pro ty, kteří nenávidí tropické teploty je toto místo ideální místem pro strávení pohodové dovolené, protože zde vám rozhodně žádná velká horka nehrozí.

irsko

Zjistěte, co všechno na vás v překrásném Irsku čeká . Nechte se uchvátit nádhernou přírodou a historickými památkami. Pány zase potěší místní pivovar a pivo, které zde teče proudem. Poznejte tento další kout světa a věřte, že nebudete litovat. Určitě také nesmíte zapomenout navštívit hlavní město Irska – Dublin. A jaká zajímavá místa stojí za to navštívit přímo v Dublinu?

Určitě nevynechte obchodní dům, který je turisty nejnavštěvovanějším místem. Dále stojí za návštěvu nejznámější univerzita na světě – kolej Trinity College. Určitě se také zastavte na zámku Malahide, který nabízí prohlídky s průvodcem zdarma. V Dublinu také naleznete několik krásných parků, ve kterých se můžete procházet, kochat okolní přírodou a relaxovat.

zámek

Irsko a jeho hlavní město Dublin nabízí spousty zajímavých míst nejen pro milovníky přírody, ale také pro ty, kteří se zajímají spíše o historii a památky. Rozhodně tato země stojí za to, abyste ji navštívili a prošli se zajímavými místy, dlážděnými ulicemi a kulturními čtvrtěmi, pokochali panenskou přírodou a výhledy a navštívili zajímavé památky. Takováto dovolená dlouho utkví ve vašem srdci a vzpomínkách. Irsko se jistě stane vaší srdcovou záležitostí, protože si ho velice rychle oblíbíte.