Aby peníze nechyběly

Když má člověk někdy v životě hluboko do kapsy, nezbývá mu, než si někde zažádat o půjčku. Protože někdy potřebuje nějak vyžít on sám, někdy potřebuje peníze i pro svou rodinu a v případě podnikatelů klidně i pro nemalou firmu.
Ovšem ačkoliv by se mohlo zdát, že na tom nic není, může i taková půjčka představovat nemalý problém. A to z toho prostého důvodu, že není potřeba jenom ten, kdo si chce půjčit, ale i ten, kdo mu svěří nějaké peníze ze svého. A právě těch, kdo jsou ochotni člověku půjčit, se nejednou nedostává.pytel peněz.jpg
Je tomu prostě tak. Reklamy nás sice informují o tom, kolik půjček je u nás k sehnání, jenže jakmile se o ně někdo začne ucházet, padne příslovečná kosa na kámen. Jakmile bankovní úředníci zjistí, že má žadatel příliš nízké příjmy nebo nedobře vypadající daňové přiznání, jakmile se ukáže, že má uchazeč o půjčku nějaký ten nepříjemný záznam v registrech dlužníků, tedy už v minulosti něco nezaplatil tak, jak měl, jakmile tu hrozí exekuce nebo dotyčný dluží, kam se jenom podívá, je vesměs rázem po nadějích. Někomu takovému raději už preventivně žádné peníze nedají. Jistota je jak známo jistota.
A když onen žadatel přesto peníze zoufale potřebuje? Pak mu lze doporučit, aby své snažení nevzdával. Protože nebankovní hypotéka bez registru mu pomůže i tehdy, když mu nevyhoví vůbec nikde.účet a kalkulačka.jpg
Tady jsou totiž podmínky pro získání peněz nastaveny docela jinak než v bankách. Zde není třeba složitě prokazovat vysoké příjmy, tady se dá přimhouřit oko nad registry, tady nemusí vadit ani lecjaký jiný nedostatek. Hlavní je jenom to, aby byl žadatel schopen dát do zástavy nemovitost a aby měl alespoň takové příjmy, z nichž bude možné hradit splátky.
Kdo splňuje aspoň toto, může si směle zažádat. A nemá-li přemrštěné nároky nebo obzvláště katastrofální osobní finance, je mu vyhověno. Za ideálních podmínek, jak se o tom můžete přesvědčit i vy sami.