Masérské služby jsou k nezaplacení


Masáže patří mezi nejstarší léčebnou metodu, která se prováděla již dávno před naším letopočtem. Patří mezi přirozený a šetrný způsob, jak si poradit s blokací a bolestí. Všimli jste si někdy, že vy sami jste si masérem, když vás třeba bolí nějaká část vašeho těla? Úplně přirozeně přikládáte na bolestivé místo ruku a provádíte masérské pohyby k uvolnění tlaku a bolesti.
V každém městě se rozhodně najde i nějaký masér, ovšem většinou je plně vytížený. Proto je dobré se telefonicky domluvit na vhodném termínu, určit o jakou službu máte konkrétně zájem a jaký druh masáže by vám vyhovoval. 

Existuje řada různých druhů masáží a masážních technik
Tělo je složeno z různých svalů a ti vyžadují péči. Masérské služby jsou zde připraveny pro vás, aby vám pomohly správným způsobem uvolnit nejen svalstvo, ale zároveň přinést úlevu a uspokojení.

Podle vašich potřeb je rozdělena masáž do různých částí těla.
1.       hlavy
2.       obličeje
3.       šíje
4.       hrudníku
5.       zad
6.       břicha
7.       horních a dolních končetin

Masáže dále dělíme podle masážních technik, z nichž například je známá
a)      klasická
b)      sportovní
c)       relaxační
d)      hloubková
e)      Dornova
f)       lymfatická
g)      reflexní
h)      rehabilitační
i)        thajská a další

Poslední dobou mezi žádané masáže patří těhotenská. Bylo zjištěno, že snižuje stres, otoky nohou a rukou a zmírňuje bolesti ve svalech a kloubech. Další je pak masáž miminek. Bohužel je po České republice velmi málo míst, kde vykonávají tuto službu. Dítěti to přináší potěšení, radost, uvolnění a zklidnění, lepší spánek, uvědomování si vlastního těla a stává se odolnějším vůči nemocem.

Samozřejmě i pro nás platí, že bychom měli těchto služeb využívat v nějaké pravidelnosti. Tím se naše tělo zregeneruje nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Maséři jsou navíc vyškolení pracovníci, kteří své práci dokonale rozumí. Vhodným aplikování tlaku na svaly a tkáně, rozhodně u vás docílí maximální spokojenosti.