Ať jsou narozeniny plné skákání

Oslavit narozeniny s vaším dítětem můžete i tak, že pro něho připravíte oslavu, která bude mít zábavný program, který bude pro něho naprostou novinkou. O to se postaráte především díky výběru místa, kde si legraci užije nejen vaše dítě, ale i jeho kamarádi a všichni rodiče.

Oslava narozenin Praha, která se uskuteční v trampolínovém parku, sklidí úspěch u všech generací a o tom, že se při skákání nebudete nudit – vůbec nepochybujte.
narozeninový dort

Veselý program, který vás nenechá sedět na místě

Jako rodiče jistě víte, že děti chvíli neposedí. Právě z toho důvodu je skvělé připravit pro nich velký prostor a řadu atrakcí, při kterých budou dovádět a užívat si legraci, kterou tolik milují.

Skákací centrum nabídne všem dětem pestrý výběr atrakcí, ať už volného stylu, kdy budou skákat na trampolínách dle libosti nebo naopak několik nápaditých her a disciplín.

✔ Všech dostupných skákacích ploch se můžou zúčastnit i dospělí, kteří na vaši oslavu přijdou.
narozeninová tabule

Pomůže vám trenér

JumpPark vám nabídne i jedinečnou možnost, kdy se můžete obrátit na služby profesionálního trenéra. Jeho náplní práce bude pomoct vám s přípravou vaší narozeninové oslavy a zabavit děti jako animátor. Stane se vaším spojencem v případě, že si budete chtít s dospělými vypít šálek teplého čaje nebo kávy.

V odpočinkové zóně se můžete občerstvit i řadou menšího pohoštění v podobě slaných a sladkých pochutin nebo nápojů.

✔ Přinést si s sebou neváhejte i váš vlastní narozeninový dort, který si u nás můžete bez problémů sníst.

Každé narozeniny by měly stát za to!

Pokud i vy chcete, aby vaše dítě na jeho významný den nezapomnělo a užilo si ho s těmi, kteří jsou mu nejbližší, rozhodněte se pro trampolínový park, který je aktuálně velmi oblíbeným místem k odpočinku a zábavě pro děti různého věku.

Mnoho odlišných skákacích prvků se zalíbí nepochybně i vám, kdy už nemáte tolik možností k tomu, zaskákat si jako v době vašeho dětství. A ve společnosti vašeho dítěte se přece o legraci na trampolíně – nemůžete nechat připravit.