Chcete si vyzkoušet laser game, ale nevíte kde?

Společnost pro laserové hry, která sídlí v Praze, se přesně o takové hry zajímá. Pokud jste nikdy ještě neměli s laserovými společenskými hrami žádnou dosavadní zkušenost a chtěli byste to změnit co nejdříve, doporučujeme vám https://www.lazerfunpraha.cz. Tato společnost nabízí nejenom velké množství her od začátečníků až po velmi pokročilé, ale také různé laserové arény, kde se můžete jít vyblbnout společně s rodinou, kamarády, ale třeba se spolužáky nebo s kolegy s firmy. Společnost Laserfun pořádá nejrůznější hry spojené se zábavným programem, u kterého nechybí například dobré občerstvení, kompletní výzbroj na hru nebo vysvětlení pravidel.

DSC8155

Jaké arény Laserfun v Praze nabízí?

Aréna, to je výraz pro větší místnost, která má mnoho překáže, různých bannerů a úkrytů, za nimiž se můžete skrýt a provést nečekaný útok na soupeře. Tato aréna je vytvořena jako labyrint, abyste se nejenom řádně vyběhali a pobavili se, ale také abyste si měli kde odpočinout před palbou.

IMG_8139

1. Labyrint
Tato aréna je ponořená do tmy, a v UV světle zde svítí jenom hrany zdí a úkrytů a samozřejmě vaše laserové zbraně. Labyrint je navíc uzpůsoben tak, že se nikde nemůžete schovat na více než pár vteřin, protože vás hnedle někdo najde, někdo vás uvidí a začne se střílet a běhat nanovo. Právě tato aréna pojme více lidí. Čím větší skupina, tím je celá hra zábavnější.

2. Aztécké ruiny
Tato aréna je menší a je koncipovaná jako jihoamerická džungle, ve které je důležité mít dobré maskování a vyčkat se střelbou na svou příležitost. Ukryjte se v ruinách aztéckých chrámů. Aréna není tak veliká, zato zde ale zažijete perfektní dobrodružství. V téhle aréně také není úplná tma, ale většinu labyrintu tvoří velké stromy, mezi kterými se můžete ukrýt a střílet ze zálohy na nic netušící kořist.

Tato hra není zdaleka jenom pro děti – vyzkoušejte si laserfun na vlastní kůži.