Escape games

Escape games

Slyšeli jste někdy o tzv. únikové hře? Princip hry spočívá v tom, že se v partě dvou až pěti lidí musíte dostat ven z místnosti, odemknout nějakou truhlu a podobně a vyřešit všechny úkoly. Dostanete tak šanci zažít na vlastní kůži, jaké to je, když jste někde zavření a musíte utéct. Všechno je udělané opravdu skvělou formou a jistě budete nadšení. Pokaždé máme jiné téma, takže pokud přijdete jednou a zkusíte jedno téma, tak za nějaký čas máme i další témata, tak na nic nečekejte a rozhodněte se ještě dneska a vyřešte svůj úřad.

místnost

Prožijete skvělý čas s přáteli. Můžete z toho udělat výlet, je to jenom na Vás. Escape games by zkrátka měl vyzkoušet opravdu každý. Prověříte si tak vlastní logické uvažování. Pokud jste někdy měli pocit, že byste si chtěli vyzkoušet být Sherlockem, tak teď je ta trávná chvíle, byste udělali ten první, nejdůležitější krok a zarezervovali si termín pro sebe a pro svoje kamaráda a jistě budete spokojení.

psací stroj

Skvělé ceny
Naše ceny se Vám budou moc líbit. Můžete toho využít a koupit si více poukazů na hru a dát to třeba někomu jako dárek na Vánoce nebo k narozeninám. Bude to jistě velice originální, tak na nic nečekejte a využijte příležitosti a kupte si více možností. Jen si t představte, až oslovíte svoje přátele nebo rodinu, jestli do toho nepůjdou s vámi. Bude to skvělý zážitek, který si všichni naplno užijete, poznáte se lépe, protože třeba ani nevíte, že Vaše maminka dokáže takhle skvěle uvažovat nebo si naopak sobě myslíte, že to zvládnete s přehledem a zjistíte, že to zase tak jednoduché není a že tohle není zrovna Váš šálek kávy a že byste rozhodně detektivem být nemohli. Tohle ale nezjistíte, pokud nic nezkusíte. Pokud budete sedět doma a nebudete si dělat žádné zážitky, tak Vám život propluje mezi prsty a Vy z toho nic mít nebudete.