Hypotéka šitá pro každou životní situaci

Možná jste kvůli vyřízení potřebné půjčky podnikli už úplně všechno možné i nemožné. Především jste osobně a trpělivě požádali o půjčku všechny banky ve vašem městě, ale všechny do jedné vás odmítly. Můžete mít tedy právem pocit, že vaše situace je bezvýchodná, a že se svých peněz nedočkáte. Ovšem i v takovém případě stále ještě existuje světlo na konci tunelu.
hořící bankovka.jpg
S velkou pravděpodobností jste totiž o svou půjčku ještě nepožádali v nebankovní společnosti. Tam by vás jistě nikdo neodmítnul. Nebankovní společnost má pro běžné životní situace pochopení a snaží se lidem vycházet vstříc v životě, jaký je. Takže i v případě, kdy vám ve všech bankách tvrdili, že váš příjem je pro vyřízení potřebné půjčky příliš nízký, ať už se jedná o spotřebitelský či podnikatelský úvěr, tak to tak ve skutečnosti vůbec být nemusí. V nebankovní společnosti tak i v takové zdánlivě bezvýchodné situaci můžete získat výhodnou hypotéku bez příjmu, která vám jistě přijde vhod.
lopata na mince.jpg

Jediné, bez čeho se u takové půjčky neobejdete, je záruka v podobě dostatečně hodnotné nemovitosti. Měli byste se za svou půjčku zaručit nemovitostí, jejíž odhadní hodnota bude dostatečně vysoká na to, abyste mohli obdržet požadovanou sumu, jež činí maximálně sedmdesát procent této odhadní hodnoty. Potřebujete-li si tedy půjčit milión, pak by sedmdesát procent odhadní hodnoty nemovitosti měl být minimálně milión korun. Ovšem pokud vy sami podobnou nemovitostí nedisponujete, tak nezoufejte.
finanční zrovnoprávnění.jpg

Jak je vidět, řešení je v nebankovní společnosti vždycky po ruce a platí to i v tomto případě. Jestliže máte někoho, kdo takto hodnotnou nemovitost vlastní, třeba někdo z vaší rodiny anebo z přátel, tak se tato druhá osoba za vaši půjčku může zaručit místo vás. V jejích vlastnických právech ji to nebude nijak omezovat a až půjčku splatíte, veškeré závazky se okamžitě rozplynou.