Internetové srovnávače

Internetové srovnávačenám dělají velkou službu. Už se nespoléháme jen na letáky a obchody v blízkém okolí a raději se informujeme na internetu. Čím větší částku máme za zboží zaplatit, tím více času věnujeme jeho výběru.
Na internetu najdeme hned několik srovnávačů, z nichž největší je určitě Heureka.cz. Byla založena společností Miton před deseti lety a dnes ji navštíví měsíčně průměrně tři miliony uživatelů, kteří chtějí něco koupit. Patří mezi deset nejnavštěvovanějších webů v česku.
nakupování z domova
Ať hledáme jakýkoliv produkt, na tomto nákupním portálu nalezneme nejpodrobnější informace o produktech včetně obrázků a uživatelských recenzí. Zadání do vyhledávače je velmi jednoduché. Můžeme srovnávat různé produkty v obrovském množství kategorií.
–          Srovnává ceny produktů
–          Srovnává různé parametry produktů
–          Zajišťuje recenze produktů
–          Umožňuje hodnocení e-shopů
–          Varuje před podezřelými e-shopy
poštovní schránky a letáky
Při výběru si necháme seřadit produkty podle oblíbenosti nebo podle ceny, podle počtu obchodů, které dané zboží nabízí nebo podle názvu. Můžeme si zadat cenové rozpětí, výrobce a vybrat si zboží, které je skladem nebo se musí objednat. Pokud to umožníme, Heureka nám najde obchody poblíž našeho bydliště a změří nám i počet kilometrů do daného obchodu nebo výdejního místa, ve kterém můžeme zboží koupit nebo vyzvednout. Zároveň také zjistíme, kolik nás bude stát doprava. Kvalitní vyhledávač tyto údaje přehledně zobrazuje.
rozhodování u počítače
Co si budeme povídat? Nakupování po internetu má spoustu výhod. Je to, jako bychom vybírali z přehledného katalogu produktů. Nemusíme ani vycházet z domu a nakupujeme v klidu. Výběru se můžeme věnovat, jak dlouho chceme, třeba i několik dnů. Od vybírání můžeme kdykoliv odejít a zase se k němu kdykoliv vrátit. Nikdo na nás nebude tlačit. Důležité je, abychom byli s výběrem a hlavně pak s koupeným produktem spokojeni