Intimita patří k životu

Můžete to popírat, můžete se snažit mu vyhýbat, ale sexuální aktivity patří k životu a je jednoznačně přínosem pro zdraví člověka. Museli byste být skuteční puritáni, abyste se nepřiznali, že máte rádi milování. Samozřejmě je to velmi závislé na tom, kolik je vám právě let, ale od dospělosti až do smrti byste se sexuálních aktivit neměli zříkat.

Počátek sexuálního života a je velmi individuální. Někdo se nemůže dočkat až mu bude patnáct, což je u nás hranice, abyste neskončili u soudu za sexuální zneužívání a pozor, počítají se i sexuální doteky, nejen styk samotný. Někdo si počká klidně až po svatbě, ale takových párů už asi moc nenajdeme. Jak často během života provádíte intimní hrátky je samozřejmě závislé na tom, jestli jste v trvalém svazku nebo singl. Co je ale určitě škoda, vzdát se intimity s přibývajícím věkem, pokud jste v manželství a problém tedy není v tom, hledat si partnera.

láska

Po letech soužití se stejným partnerem pochopitelně vyprchá touha, ale rozhodně by neměla vyprchat něha a vzájemné doteky. Pánové už mohou mít kolem padesátky, šedesátky problém s erekcí a než aby se svěřili lékaři tak budou shánět viagru bez předpisu, ale riskují tím i svůj život, protože viagra by měla být vždy až po prohlédnutí lékařem. Ale můžete zkusit i přírodní podpůrné prostředky, kterých na internetu seženete spoustu a možná zapůsobí i jako placebo a vše půjde jako po másle.

postel

Odpírat si intimní hrátky jen proto, že stárneme je hloupost a ubližujeme jen sami sobě. Zrychlený puls, přirozená větší zátěž na srdce je způsob, jak se dožít vysokého věku, prevence infarktu apod. Pro mládež to může být trapné, neuvěřitelné či podivné, ale jejich rodiče i prarodiče mají stejně rádi sex, tak jako oni. Děti si myslí, že jejich zplozením rodiče se sexualitou skoncovali, ale jednou sami zjistí, že to tak rozhodně není.