Jaké materiály vybrat pro moderní interiér?

Jestliže máte doma schodiště, pak je jasné, že k němu potřebujete zábradlí. Bez toho se zkrátka neobejdete, jinak riskujete nebezpečí pádu, které může být smrtelné. Navíc, takové dobře zvolené zábradlí se může stát i krásným estetickým prvkem, na kterém vaše oko rádo spočine, kdykoli půjdete okolo. Pro výběr toho pravého materiálu je důležité nejen to, aby byl funkční, ale také to, jak vypadá. Zkrátka a jednoduše se vám musí líbit.zábradlí ocel a sklo.jpg
Váháte, jaký typ zvolit? Vyberte si podle toho, jaký máte vkus a jaké interiéry se vám líbí. Pakliže milujete starobylý anebo přírodní vzhled, anebo chcete, aby váš domov vyzařoval teplo, jistě se vám zalíbí dřevo. Jestliže fandíte moderním trendům a strohým materiálům, pak vás jistě okouzlí skleněné zábradlí KMK design.
Právě sklo je krásným moderním materiálem, který si současní bytoví architekti doslova zamilovali. Žádný moderní interiér se bez něj neobejde, a tam, kde nemají schodiště, mají alespoň skleněnou stěnu anebo dveře.
Ovšem přestože tento materiál působí až příliš křehkým a nebezpečným dojmem – tím spíše ve spojení s výškou, není se čeho bát. Zábradlí ze skla je dokonale bezpečné, protože je vyrobeno tak, aby bylo maximálně pevné a odolné, takže vám nabízí stejný komfort užívání jako jakýkoli jiný typ materiálu.
Můžete si vybrat mezi samonosnou a kombinovanou variantou. Tu samonosnou jistě zvolí všichni ti, kteří chtějí dosáhnout maximálně odlehčeného vzhledu interiéru, protože v takovém případě krása tohoto transparentního lesklého materiálu dokonale vynikne.moderní schodiště.jpg
Ovšem pro pocit vašeho pohodlí a bezpečnosti vám lépe poslouží varianta kombinovaného zábradlí – ať už s teple působícím dřevem anebo s chladným kovem – lesklou nerezovou ocelí.
A dokonce ani údržba není složitá – díky moderním přípravkům se nemusíte děsit http://blesk.cz/clanek/radce-zdravi-a-zivotni-styl-zivotni-styl/501594/dite-muze-ve-skole-prozivat-peklo-5-stresu-ktere-ho-mohou-desit.html žádných nežádoucích otisků prstů.