Kredenc najdete v kuchyních i dnes

Moderní i starodávný interiér plný starých dřevěných starožitných kousků nábytků mají jedno společné – krásně se v něm vyjímají jednotlivé kusy starého nábytku. Hodí se do moderních domácností, i do těch klasičtěji zařízených. Nejčastějším kusem nábytku, který v domácnostech najdeme i dnes, je kredenc do kuchyně. Jde o mimořádně hezký a zajímavý kus nábytku, který nám navíc poskytne mnoho úložného prostoru na veškeré nádobí, které chceme mít zvlášť a moc ho nepoužíváme, nebo se nám nevejde do kuchyňské linky.

stará kuchyň

Kredenc má klasické šuplíky, dvířka, vitrínku a je vybavena menší pracovní deskou. Naše babičky si s ní vystačily celý život, a my teď máme možnost tento skvělý nábytek dostat i k vám domů. Není tajemstvím, že retro styl zase frčí, a starý nábytek i jeho repliky získávají na ceně. Retro je prostě v módě. Kredence byly vždy skvělé, protože nabízejí mnoho místa, které vám možné v lince chybí. Hodí se do kuchyně, do spižírny, i do jídelny. Ostudu vám zkrátka neudělá nikde.

Jaké u nás najdete?
I kredence se dříve vyráběly v mnoha barevných provedeních. Máte rádi klasický bílý nábytek? Najdete u nás bílou kredenc a hnědou pracovní deskou. Ta se hodí vážně kamkoliv.
Jste fanouškové selského nábytku, a hledáte něco nového do kuchyně na chalupu? Jistě vás potěší, že v nabídce máme i kredence malované, které jsou na chalupu jako dělané.

stará kredenc

Máte dostatek místa pro velkou skříň, do které toho opravdu hodně nacpete? Chcete spíše využít prostor v rohu? Nebo je vám to jedno, místa máte všude dost, a zastáváte názor, že čím je skříň větší, tím je i lepší?

Zaručujeme vám, že u nás si vyberete i vy. Naše nabídka je tvořena skvěle propracovanými replikami nábytku, které byste jen stěží rozeznali od originálu. Nábytek je dodáván smontovaný, je vyráběný z masivního dřeva a vyrábí se stejně jako originály. Díky tomu máte zaručeno, že dostanete opravdu kvalitní kus, který vydrží po generace.