Najít vhodného zubaře není tak složité, jak se zdá

Poohlížíte se po novém zubaři v Liberci, protože ten, kterého jste navštěvovali posledně, vám nevyhovoval? Pokud ano, není vůbec od věci si uvědomit, proč vám minulý zubař vlastně nevyhovoval. Bylo to snad nekvalitně prováděnými zákroky? Nelíbilo se vám, jak k vám dentista přistupoval? Nebo jste snad měli problém s cenami? Důvodů pro změnu dentisty může být mnoho, důležité však je vždy si s tím nějak poradit, a ideálně si najít někoho, kdo vás již zklamat nemůže. Právě takovými dentisty jsou ti z liberecké ordinace. Mají na svém kontě velkou spoustu různých zákroků, od těch běžných, až po ty méně běžné. Všechny přitom s jasným úspěchem, což vás může nadále motivovat změnit svého dentistu, a přestoupit tak od někoho horšího k někomu lepšímu.

destista a spokojený chru

Důraz byste měli klást na přístup

Velkým problémem zubařů, kteří vyšli ze školy v minulém režimu, je malá empatie. Jde takřka o staré školy, které byly učeny pro to, aby pacientovi pomohli od obtíží, vyřešili i náročný problém, ale nemají v popisu práce to, aby pacient měl z ošetření dobrý pocit. To je mnohdy předmětem velkých obtíží a také nespokojenosti pacientů, kteří se zkrátka chtějí cítit dobře i u zubaře. To však bylo ještě nedávno nemožné, nicméně s moderními přístupy se tato situace zlepšuje. Příkladem jsou prvky, které v dnešní době lze najít v každé ordinace dentistů:

  • Možnost poslechu hudby při výkonu zákroků a ošetření, a to nejenom ve smyslu rádia, ale také skutečně osobního výběru
  • Samozřejmost anestézie při bolestivějších zákrocích, a to i méně bolestivějších, jako je odstranění zubního kamene
  • Prvky, které celkově zpříjemňují provedení ošetření, například v podobě bločků pro zachování otevřených úst

světlo u dentisty

Věřte tomu, že ať se rozhodnete pro jakoukoli změnu, a zvolíte mladý tým nebo alespoň tým, který respektuje požadavky současné doby, rozhodně nebudete zklamáni.