Ochutnejte zdravý a chutný nápoj

Vyzkoušejte zdraví z přírody. Z oblíbeného ořechu v podobě kokosu můžete zužitkovat nejen dužinu, ale také tekutinu, která je zdraví prospěšná a je považována za fitness nápoj. Kokosovou vodu můžete vyzkoušet v klasické neochucené variantě nebo s příchutí ananasu či zázvoru. Důvodů proč ji pít je hned několik.

půlky kokosu

ÚČINKY NA ZDRAVÍ

· Tento nápoj blahodárně působí na imunitu. Pokud tedy potřebujete utužit vaše zdraví v této oblasti, pak směle do toho a dopřávejte si tento chutný nápoj pravidelně. Jeho pitím vyplavíte z těla bakterie a nežádoucí látky.

· Pomáhá při kocovině, zmírňuje také bolesti hlavy.

· Pokud pravidelně sportujete nebo jste neustále v pohybu, tak je pro vás tento nápoj ideálním doplněním energie a hydratace, která je po sportovních výkonech velmi důležitá.

· Chcete si udržet http://www.dama.cz/laska-a-vztahy/jak-ho-nejen-ziskat-ale-i-udrzet-236 štíhlou postavu? Právě tento nápoj vám v tom pomůže. Urychluje totiž metabolismus.

· Prospívá srdci a pomáhá snižovat cholesterol.

· Zlepšuje kvalitu pleti.

· Pomáhá při dehydrataci a průjmech.
kokosová polévka

Tento nápoj je nejen zdraví prospěšný, ale také je mimo to velmi chutný a je osvěžující. Nejlépe chutná vychlazený. Je bohatý na vitamíny skupiny B, C, draslík, vápník, křemík a fosfor. Obsahuje také pro tělo důležité bílkoviny. Můžete také nechat zapracovat vaši fantazii a namíchat si doma skvělý energy drink z vašich oblíbených a zdravých surovin. Můžete přidat třeba různé druhy rozemletých semínek (chia, lněné semínko, sezamové semínko…) a rázem máte na světě nutričně výživný drink, který vám dodá energii.

Dopřejte si pravidelně tento zdravý nápoj v podobě kokosové vody a dodejte vašemu tělu cenné látky v podobě vitamínů a minerálů, které jsou prospěšné pro vaše zdraví. Vyberte si z několika příchutí z nabídky a zařaďte tento nápoj do vašeho pitného režimu. Zajistíte tak vašemu tělu kvalitní hydrataci.