Řešení i pro klienty s nižším příjmem

Máte bohužel nižší příjem a banka Vás při žádosti o hypotéku či úvěr odmítla? Chtěli byste to nějak vyřešit, protože opravdu toužíte po vlastním bydlení, nebo potřebujete peníze využít na jiné účely, ale zkrátka je potřebujete sehnat? Rádi Vám zprostředkujeme peníze, protože my jsme schopni se postarat i o klienty s nižšími příjmy nebo těm, kteří byli z nějakého důvodu zapsáni do bankovního či nebankovního registru.
Samozjřemě se musíme ptát za další závazky, které máte.
peníze investice
Pokud totiž máte nějaké dluhy s vysokými úroky, je často vhodnější pohledávky sloučit, abyste měli lepší podmínky a bylo by možné splácet vše dohromady. U nás si můžete zvolit délku splácení, a to mezi jedním rokem až třiceti lety. Naše dlouhodobá nebankovní hypotéka je k dispozici na vyplacení exekuce, refinancování hypoték nebo také jako americká hypotéka bez konkrétního účelu. Kromě jiného je také možné navýšení hypotéky https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/navyseni-hypoteky/.
dům ve vozíku

Půjčíme Vám i když Vás banka odmítla

Nemusíte mít strach, jelikož my po klientech nevyžadujeme žádné poplatky dopředu, a také jsme schopni zařídit co nejnižší možné splátky i dlouhou dobu splatnosti. Samozřejmě i zde existují nějaké podmínky, a to, že je zapotřebí ručit nemovitostí, kdy samozřejmě majitelem zůstáváte Vy a naše společnost si zařídí zástavní právno, stejně jako se děje v bance. Jednoduše k žádosti zašlete elektronicky několik fotografií, a další záležitosti s Vámi vyřešíme. Celý proces schvalujeme opravdu rychle, takže nemusíte mít obavy. Po odeslání žádosti Vás bude kontaktovat náš odborný poradce, který s Vámi všechno domluví – podmínky, splátky, dobu splácení a potom bude všechno rychle hotovo. Pokud byste potřebovali pro lepší představu propočet, samozřejmě Vám orientační propočet uděláme.