Rozumná volba

Rozumná volba

Rozumná volba

Můžeme se stokrát ujišťovat, že osvětlení, které využíváme je to pravé. Otázkou vždy zůstává, jestli to není pouze vlastní domněnka a ostatní si to vůbec nemyslí. Kdo jsou ostatní? Naši nejbližší v domácím prostředí, naši zaměstnanci ve firmě, kterou vlastníme? Ptáte se, co tedy navrhujeme? Existuje mnoho chytrých řešení, která si zaslouží pozornost. Například takový led panel 60×60. Je už jen velmi málo míst, kde by chyběl! Veřejná místa, kanceláře, provozovny, haly, veškeré společné prostory, schodiště. Tam všude je jako doma.
moderní osvětlení
Důvod? Zcela jednoduchý. Vysoká svítivost, záruka dostatku světla kdekoli a pro kohokoli, značná úspora za roční spotřebu energie. Stačí, nebo se vám to zdá ještě málo? Tak prosím, vysoká životnost, rovnoměrná distribuce světla, vyšší světelná výtěžnost, bezúdržbovost, moderní a vysoce designový vzhled! Pokud jsme vás až doposud nepřesvědčili, nevadí. Mějte si svoje zastaralé zdroje, mějte si zastaralé technologie, které patří do minulého století!

stropní panel

My oslovujeme zákazníky, kteří chtějí prostě a jednoduše od života víc! Chtějí využívat nadčasové technologie, jak doma, tak v zaměstnání. Znají jejich výhody a umějí s nimi nakládat. Dávno již neplatí, že LED panely jsou pouze průmyslovou záležitostí. Naopak, stále více se dostávají do popředí zájmu i v soukromých interiérech. Ptáte se proč? Pokud pomineme výše zmíněné výhody, vypadají velice esteticky a to kdekoli! Sami určitě vymyslíte, kde by jim to slušelo. V koupelně, na chodbě, v pracovně, nebo v hale? Tisíce možností, tisíce nápadů, jak kreativně ozvláštnit vlastní bydlení. Seznamte se na našich stránkách s bohatou nabídkou. Osvětlení dodáváme v různých rozměrech a variantách. Vybere si opravdu každý, podle vlastního vkusu a aktuální potřeby. Dobrou zprávou je a zůstává, že tady mluvíme o možnosti kompletní výměny zastaralých zářivek za moderní a nadčasové zdroje. Velkou výhodou je vysoká flexibilita při montáži, takže vzhůru do nových, inovativních řešení!