U koho si půjčují podnikatelé

Když se podnikatel dostane do finančních těžkostí, nejednou mu nezbývá nic jiného než si vzít nějakou půjčku, aby se mu podařilo udržet firmu nad vodou. Protože je třeba platit dodavatelům, zaměstnancům, státu a kdekomu dalšímu a nikdo z dotyčných se neptá, kde na to takový podnikatel vezme a zda na to vůbec má. A i dotyčný člověk sám chce mít na živobytí.
A pokud už si takový podnikatel musí půjčit, protože mu firma z nějakého důvodu nevynesla tolik, kolik by bylo žádoucí, nejednou je jeho volbou hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky úvěry. Pro což existuje hned několik logických důvodů.truhla s pokladem.jpg
Předně tu dotyčný nemusí platit za nic předem, nechtějí tu po něm žádné poplatky, dokud mu nic neposkytnou.
Dále je tu výhodou, že se vyřizování této půjčky obejde i bez zbytečného papírování a složitého prokazování kdečeho.
Dotyčný tu také nemusí předkládat dostatečně dobře vypadající daňové přiznání.
Obejde se to i bez registrů dlužníků neobsahujících žádné záznamy.
Nabízí se tu i hodně dlouhá lhůta splatnosti, dosahující až čtyřiceti let.
Dává se tu do zástavy nemovitost a úměrně její hodnotě lze získat půjčku až do výše sto milionů korun. Poskytuje se až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti.
Člověk dostává smlouvu v předstihu a vše je s ním probráno, nehrozí tedy skryté záludnosti, které by mohly žadatele v budoucnu poškodit.
Úroky jsou tu nízké.
Je tu možnost získat peníze i jako kontokorent, tedy platit úroky jen za skutečně vyčerpané peníze.karty a peníze.jpg
Splacení je možné i předčasně a bez sankcí.
Peníze lze získat i již v den podpisu smlouvy.
Získané prostředky lze použít na cokoliv, co souvisí s podnikáním. Tedy klidně i na vyplacení exekucí, splácení jiných úvěrů či dluhů sociální správě, finančnímu úřadu či zdravotní pojišťovně.
A jak je zřejmé, jedná se o finanční produkt, který může leckterého z podnikatelů zachránit i v nouzi nejvyšší. A to je potěšující.