Vyjížďky na kole v kvalitním oblečení

Vyjížďky na kole v kvalitním oblečení


Jezdit na kole jako s větrem o závod je váš sen? Rádi překonáváte nejrůznější cíle? Počasí není vašim protivníkem? Jak ale z toho všeho větru, výkyvů teplot a nenadálých rozmarů počasí neprochladnout? Řešením je cyklistická výbava oblečení od sportovní značky Silvini, díky které neprochladnete.
cyklistické oblečení
Co pořídit do cyklistické výbavy?
§  BUNDY
–          V nabídce najdete nejrůznější druhy bund od tenčích, až po teplejší softshellové. Můžete si tak sbalit třeba s sebou na vaše cyklistické vyjížďky jen nějakou tenkou bundu pro případ nenadálého ochlazení nebo deště v teplých měsících. A v chladnějších dnech vás zase zahřeje teplejší softshellová bunda a vás tak ani počasí nebude odrazovat od oblíbených vyjížděk na kole.
§  KALHOTY
–          Pohodlné cyklistické kalhoty jsou základem k tomu, abyste se při šlapání do pedálů mohli cítit v maximálním pohodlí. Vybrat si můžete z dlouhé varianty, ale samozřejmě nechybí ani kraťasy pro horké letní dny, ve kterých vám tak bude příjemně i při stoupajících venkovních teplotách.
§  MIKINY
–          Jednou z nezbytností cyklistického oblečení jsou také mikiny, které vás ochrání před chladem a také perfektně odvádějí pot. Oceníte také její termoizolační vlastnosti. Nechybí provedení s kapucí nebo bez kapuce.
§  FUNKČNÍ PRÁDLO
–          U funkčního prádla oceníte jeho pohodlí, prodyšnost a rychleschnoucí materiál.
§  DĚTSKÉ OBLEČENÍ
–          Pokud sháníte kvalitní cyklistické oblečení i pro vaše děti, pak v nabídce najdete třeba bundy, kraťasy nebo dresy.
výlety na kole
V nabídce věcí pro cyklisty naleznete i nejrůznější doplňky v podobě vnitřních kalhot, ponožek, rukavic a dalších nezbytností, které vám zpříjemní jízdu na kole.
Užijte si vaše outdoorové aktivity v pohodlném značkovém oblečení, u kterého oceníte prodyšné a lehké materiály, skladnost a praktičnost. Za každého počasí se tak můžete bez obav věnovat vašim oblíbeným venkovním sportovním aktivitám.