Využijte do maxima výhod zahradního bazénu

Využijte do maxima výhod zahradního bazénu


Rozpomenete si ještě na své mládí a dětství, pokud jste e dříve narození lidé? A pokud ano, vybavíte si, zda jste jako malé děti milovali vodu a nikdy se vám nechtělo ven z koupaliště nebo z rybníka? Voda je pro děti velmi lákavý živel, bývají do vody zamilované a rády si ji užívají do maxima. Mohou se v ní jen tak cachtat, hrát si s lodičkami nebo s plavajícími kachničkami, potápí se pro kameny, loví z vody kuličky a hračky a vodou plní stříkací pistole, aby s nimi postříkaly své rodiče.

pobyt v bazénu

Dospělí se jako děti ve vodě obvykle nechovají, jsou většinou rezervovaní a příliš radostně se tu neprojevují. To je ale chyba, protože voda je přesně to vhodné prostředí, v němž můžeme najít ztracenou cestu k sobě sama, do svého nitra. Kdyby se lidé více zajímali o smysl života a vnitřní svět, nebyli by poháněni touhou ovládat druhé, vraždit, loupit a manipulovat s lidmi, protože by pochopili, že všichni jsou součástí jednoho celku, a že pouze spolupráce je konstruktivní řešení mezilidských vztahů.

stříkací pistole

Oslavte svůj den v bazénu jako děti – snažte se svou pýchu a falešnou hrdost zahodit do kanálu a chovat se spontánně a přirozeně. U bazénu to půjde dobře, stačí tam pozvat své přátele, svléknout se do plavek, zahrát si tu karetní hru, zaházet si s míčem, nechat si dovézt pizzu, podávat zmrzlinové poháry, masírovat se ve vodě navzájem a vypůjčit si od dětí ty stříkací pistole, abyste si užili i vy zábavu stejným způsobem.

Znáte film „Aupair aneb slečna na hlídání“? Tam se výborně zobrazuje zanedbaný vztah otce ke svým dětem, který přes mnoho práce na ně nemá čas, a teprve jeho „óperka“ mu dá jasně najevo, kde dělá zásadní chybu. Vezměme si od dětí příklad, jak správně žít, protože děti to většinou dobře ví, a také lépe znají smysl života, než my, dospělí. A mohou vám to naznačit v jakémkoli levném bazénu do země Bazény Gluc, ať už má oválný nebo obdélníkový tvar, a ať už zabírá skoro celou plochu zahrady, anebo jde o pouhý malý relaxační bazének.